Wiecie jak to jest. Jest dzień pączka, dzień singla, dzień piwa, dzień bez diety. Tak się składa, że wczoraj był światowy dzień blogera/bloga. Niektórzy twierdzą, że blogi już odeszły do lamusa, z drugiej strony 10 lat temu jak zaczynałam studia dziennikarskie Profesorowie straszyli, że własnie za dekadę ani jednej gazety już nie będzie, a zawód dziennikarza – pisarza wymrze. Jednak tak się nie stało. I dobrze. Lubię czytać. Lubię książki, reportaże i lubię blogi. Może być to rozwój osobisty, management czy lifestyle. Najważniejsze, żeby miały tą iskrę w sobie, która mnie czy innego czytelnika przyciągnie.

Kawa i coś do czytania, jestem człowiekiem prostych przyjemności

No to lecimy:

  1. Tekstualnahttps://www.tekstualna.pl – za szczerość i prostotę. Za brak sztuczności. Bezpretensjonalna i o wartościach które cenię. Życiowo i kobieco.
  2. Jest rudo http://www.jestrudo.pl – za piękno i ambicję. Mnóstwo wiedzy i spełniające się marzenia. Jestem świadkiem jak wiele osób się z nią rozwija.
  3. Ania Maluje https://www.aniamaluje.com/ – za brak strachu w pisaniu o rzeczach ważnych i niewygodnych. Młoda kobieta która wspiera siłę innych kobiet. Porusza tematy kontrowersyjne, ale też lekkie. Tak jakbyś rozmawiała z koleżanką. Ktoś musi o tym mówić.
  4. Dopracowani https://dopracowani.pl – świetne podejście do rozwojowych/biznesowych zagadnień. Ciekawe artykuły o zarządzaniu czy wyjściu ze strefy komfortu.
  5. Marnuje czas https://marnujeczas.pl/lifestyle/ – za całokształt! Zawszę tam znajdę coś dla siebie. Od typowego lifestyle po rozwój osobisty. Po prostu lubię

    A Wy, czytacie blogi? Jeśli tak to jakie? Czy może, już w ogóle odeszliście od tego środka przekazu?


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *